Obchodné podmienky, reklamačné podmienky, poštovné a balné

 

E-shop je predajný systém umožňujúci okamžitú objednávku tovaru prostredníctvom siete Internet.

Pravdepodobne ste už niekedy v ruke držali katalóg nejakej spoločnosti prevádzkujúcej zásielkový predaj. Dokonca aj niektoré klasické obchody prevádzkujú takzvaný predaj z katalógu, pretože jednoducho nieje možné, aby mali kompletný sortiment priamo v predajni. Vybraný tovar Vám potom doručia až domov. Internetový predaj je niečo čo sa tomu podobá. Má ale veľa výhod. Otvorené je 24 hodín denne. Predajňa je dostupná z celého sveta a záleží len na Vás, kam žiadate tovar doručiť. Váš „katalóg“ môže byť neustále aktuálny.

 

Ako nakupovať

Náš internetový obchod funguje podobne ako bežný “kamenný“ obchod. Vybrané výrobky najprv vložíte do nákupného koša a potom si ich môžete objednať. Ak dáte na seba kontakt, budeme Vás o stave objednávky informovať.

 

Výber správneho výrobku

Vyberať si môžete buď prechádzaním jednotlivých kategórií alebo môžete použiť vyhľadávanie podľa kľúčového slova (názov, diagnóza, kategória) alebo použite výber podľa testov TCM.

 

Nákupný kôš

Vybrané výrobky vložíte do nákupného koša príslušným tlačítkom na konci výpisu výrobkov. S nákupným košom potom môžete naďalej operovať - meniť počet objednávaných kusov, odoberať, a podobne.

 

Objednávka

Skontrolujte prosím vždy poriadne údaje uvedené vo formulári objednávky. Touto kontrolou predídete obojstranným problémom s doručením a platením.

 

Reklamácia

Pokiaľ nebudete s naším tovarom spokojný, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť nepoužitý a nepoškodený do 14 dní od prevzatia zásielky, vrátime Vám okamžite naspäť  Vaše peniaze!

 

Doručenie, platba

Tovar zasielame na dobierku najneskôr do 7 pracovných dní. K Vašej objednávke prosím pripočítajte poštovné a balné v hodnote 3€. Pri objednávke nad 100€ poštovné neúčtujeme.

V prípade že je zásielka vrátená z dôvodu nevyzdvihnutia a kupujúcim znovu vyžiadaná účtujeme poštovné v plnej výške.

 

Potvrdenie objednávky

V priebehu niekoľkých minút príde na Váš email, ktorý ste uviedli v objednávke potvrdenie Vašej objednávky.

 

Problémy, nejasnosti

V prípade akéhokoľvek problému nás kontaktujte.

E-shop je predajný systém umožňujúci okamžitú objednávku tovaru prostredníctvom siete Internet