O nás

 

VITAJTE !

 

TČMobchod - Tradícia overená skúsenosťami

Tradičnú čínsku medicínu Vám ponúkame už od roka 2003, kedy MUDr. Katarína Čížková založila našu firmu a ako prvá začala dovážať produkty tradičnej čínskej medicíny na Slovensko.

Ako výhradný distribútor TCM Herbs Vám prinášame patentné bylinné zmesi tejto značky, no svoje portfólio sme za posledné roky rozšírili : Našim hlavným sortimentom sú naďalej bylinné zmesi TČM, no na základe vlastných skúseností i Vašich požiadaviek sme sa rozhodli prinášať a ponúkať Vám aj ďalšie overené špecializované produkty

Sme firma s tradíciou, ktorá sa snaží kráčať s dobou. Preto sme kompletne vynovili nielen našu stránku, ale zmenili aj štruktúru našej spoločnosti. Presťahovali sme sa, zabezpečili do nášho tímu nových šikovných ľudí a obohatili portfólio našich produktov. A dokonca sme si založili i facebook :-)

Z nášho TČMobchodu sa teda stalo miesto, ktoré Vám ponúka nielen Tradičnú Čínsku Medicínu ale skrátka To, Čo Milujeme. A veríme, že si zamilujete i Vy! 

 

E-shop Tradičná čínska medicína

E-shop Tradičná čínska medicína

Sme výhradným dovozcom produktov českej spoločnosti TCM Herbs pre Slovensko.

Kniha Od pramene čínské medicíny

Kniha Od pramene čínské medicíny

To, že čínska medicína je najstaršia na svete, že sa ňou lieči najviac ľudí a že je úžasná a jedinečná, sa môžete dočítať hocikde. My však tieto oslavné ódy preskočíme a s knihou Od pramene čínské medicíny sa triezvo ponoríme do hlbín poznania tak, aby sme vždy mohli opäť vyplávať na povrch a tak si uchovali zdravý pohľad na vec. Kniha je po "Na frekvenci čínské medicíny" druhou knihou MUDr. Petra Hoffmana - zakladateľa TCM Herbs.

Test Dobrý jazyk

Test Dobrý jazyk

je veľmi presný diagnostický test, na základe ktorého sa do 7 dní dozviete Vašu diagnózu podľa tradičnej čínskej medicíny, spolu s odporúčanou liečbou patentnými bylinnými zmesami, vhodnej a nevhodnej stravy. Stačí vyplniť dotazník a priložiť fotografiu Vášho jazyka. Test je zdarma. Viac na http://www.tcmobchod.8u.cz/sk/testy-tcm/prehlad-testov#

00421 911 802 215

Volajte na naše kontaktné číslo.

tcmobchod@tcmobchod.sk

Pošlite nám Vaše nápady alebo komentáre.

Po, Str: 9:00-15:00 Ut: 9:00-14:00 Štvr: 12:00-17:00

Naše otváracie hodiny.

Platby 3D Secure

Metódy platby

Payment Methods

Nasledujte nás