Akupunktúra v tradičnej čínskej medicíne

Akupunktúra je najstaršia metóda tradičnej čínskej medicíny. Napomáha naštartovaniu prirodzených regulačných mechanizmov ľudského tela cez systém akupunktúrnych dráh.

Jej cieľom je „vytrhnúť koreň choroby“, usmerniť všetky narušené funkcie organizmu a opätovne dosiahnuť zdravie, harmóniu a rovnováhu. Viac na www.ihlicky.sk

Na Americkom námestí, kde sídli náš TČM obchod, nás nájdete spolu so skvelou akupunkturistkou - MUDr. Žalkovičovou, ktorá sa tejto oblasti venuje už od roku 2002. Okrem iného vyštudovala TČM inštitút v Prahe, absolvovala postgraduálne štúdium, rôzne odborné kurzy, školenia a semináre na Slovensku, v Čechách a prax v činskej Wangjing Hospital of China Academy v Pekingu. 

MUDr. Jana Žalkovičová

tel.: 0911/419 109

www.ihlicky.sk

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 Akupunktúrou možno liečiť:

  • všetky funkčné poruchy (poruchy funkcie tráviaceho, dýchacieho, močovo-pohlavného a srdcovo - cievneho systému, poruchy funkcie nervov napr. obrna tvárového nervu, poruchy zraku, sluchu, čuchu, chuti a reči, poruchy menštruačného cyklu, klimakterické tažkosti)
  • rôzne bolestivé stavy (bolesti pohybového aparátu - poruchy hybnosti a svalové spazmy, bolesti hlavy, migrény, bolestivá menštruácia)
  • alergické ochorenia
  • poruchy imunity
  • ochorenia spôsobené narušenou psychikou
  • kožné ochorenia – ekzémy, akné
  • odvykacia liečba od fajčenia
  • podporná liečba pri redukcií nadmernej telesnej hmotnosti

 

Liečbu akupunktúrou dopĺňame liečbou čínskymi bylinami a poradenstvom v oblasti zdravého stravovania. Liečbu vykonávame na základe diagnostiky podľa Tradičnej čínskej medicíny. 

00421 911 802 215

Volajte na naše kontaktné číslo.

tcmobchod@tcmobchod.sk

Pošlite nám Vaše nápady alebo komentáre.

Po, Str: 9:00-15:00 Ut: 9:00-14:00 Štvr: 12:00-17:00

Naše otváracie hodiny.

Platby 3D Secure

Metódy platby

Payment Methods

Nasledujte nás