Test Dobrá menštruácia ®

TEST Dobrá menštruácia®

Test Dobrá menštruácia je určený pre ženy, ktoré majú akékoľvek menštruačné ťažkosti a chcú ich riešiť prirodzenejšou cestou než len syntetickými hormónmi - teda úpravou stravy a bylinnými produktmi.
Optimálna dobrá (fyziologická) menštruácia sa objavuje zvyčajne medzi 26. až 32. dňom a trvá 3 - 7 dní. Menštruačná krv je tmavo červená, svetlejšie sfarbená na začiatku, tmavšie uprostred a ružovejšia na konci krvácania, nie je ani riedka (vodová), ale ani hustá (lepkavá). Krv by mala tiecť voľne, skôr redšia než hustejšia a nemali by sa v nej vyskytovať krvné zrazeniny.

V teste je 10 okruhov otázok (celkom 70 otázok), týkajúcich sa Vášho zdravotného stavu a najmä menštruácie. Na každý okruh otázok môžete vybrať aj niekoľko odpovedí súčasne, a to vždy podľa intenzity ťažkostí (čierna - žiadne ťažkosti, zelená - slabá intenzita, modrá - stredná intenzita, červená - silná intenzita ťažkostí).

V prípade že si nie ste odpoveďou istá, radšej neodpovedajte.

Test je anonymný a zadarmo, stačí vpísať Vašu e-mailovú adresu na ktorú dostanete kód, ktorým sa prihlásite a môžete sa testovať! Výsledok testu dostanete ihneď: Zobrazí sa vám priamo v prehliadači po odoslaní vyplneného testu. 

Bylinné produkty, ktoré Vám budú na základe testu odporučené, nájdete v našom e-shope.

Otestujte sa TU.

00421 911 802 215

Volajte na naše kontaktné číslo.

tcmobchod@tcmobchod.sk

Pošlite nám Vaše nápady alebo komentáre.

Po, Str: 9:00-15:00 Ut: 9:00-14:00 Štvr: 12:00-17:00

Naše otváracie hodiny.

Platby 3D Secure

Metódy platby

Payment Methods

Nasledujte nás