Test Dobrej mysle ®

Test Dobrej mysle®

 

Psychická a duševná pohoda je základom zdravia, lebo už od staroveku platí, že v zdravom tele sídli zdravý duch a rovnako i naopak! 
V dnešnom hektickom a turbulentnom svete je naozaj zavše až umením uchovať si duševnú vyrovnanosť, spokojnosť či dobrú náladu – a hlavne zachovať si „zdravý rozum“ teda akýsi nadhľad nad všetkými starosťami a problémami, ktoré každodenný život prináša. V opačnom prípade sa potom človek niekedy dostáva až do začarovaného kruhu plného depresie, chmúrnej nálady, vnútorného nepokoja, obáv, strachu, hnevu či zlosti apod. K tomu, ako z takéhoto kruhu zase vyskočiť naspäť k harmónii a k „slncu v duši“, Vám môže pomôcť tento test – tak, že určí príčinu Vašej duševnej nepohody podľa TCM (rozlišuje celkom 12 konštitučných typov a ich duševné ťažkosti).
Test je zadarmo a anonymný. Obsahuje 214 otázok, čím viac ich vyplníte, tým je výsledok presnejší. 
Na jeho začatie stačí vpísať Vašu e-mailovú adresu na ktorú dostanete kód, ktorým sa do testu prihlásite a môžete hneď začať! Výsledok testu dostanete vzápäti po jeho dokončení: Zobrazí sa vám v prehliadači po odoslaní samotného testu.

Príklad výsledku takéhoto testu nájdete TU.

Bylinné produkty, ktoré Vám budú na základe testu odporučené, nájdete v našom e-shope.

A konečne - OTESTOVAŤ SA MôŽETE TU 😊

Príjemné testovanie

 

00421 911 802 215

Volajte na naše kontaktné číslo.

tcmobchod@tcmobchod.sk

Pošlite nám Vaše nápady alebo komentáre.

Po, Str: 9:00-15:00 Ut: 9:00-14:00 Štvr: 12:00-17:00

Naše otváracie hodiny.

Platby 3D Secure

Metódy platby

Payment Methods

Nasledujte nás