Základný diagnostický test - test DOBRÝ JAZYK

TEST Dobrý jazyk®

 

Ak potrebujete poradiť s tým, ktoré bylinné produkty by boli pre Vás najlepšie či najvhodnejšie, urobte si zadarmo veľmi presný DIAGNOSTICKÝ TEST DOBRÝ JAZYK.

  

 

Vyšetrenie jazyka je neoddeliteľnou a veľmi dôležitou súčasťou vyšetrenia tradičnej čínskej medicíny, pretože z jazyka možno diagnózu priamo "vyčítať".

Test Dobrý jazyk je založený práve na takejto fotografii Vášho jazyka. Tá je – ako už z názvu vyplýva - základnou a povinnou súčasťou testu. Okrem fotografie musíte odoslať i čo najpresnejšie vyplnený diagnostický dotazník, ktorý nájdete TU.*

Na základe uvedených informácií Vám MUDr. Petr Hoffmann – zakladateľ TCM Herbs – do 7 dní e-mailom pošle Vašu diagnózu a odporúčanú liečbu bylinnými produktmi, na užívaní ktorých spočíva individuálna liečba Vašich ťažkostí. Tie si môžete na základe výsledku testu objednať práve cez náš e-shop, nakoľko sme výhradným distribútorom TCM Herbs na Slovensku. 
Súčasť výsledku testu je tiež zoznam potravín, ktoré sú pre Vás vhodné či naopak nevhodné. Odporúčanú stravu je pre optimalizáciu Vášho stavu vhodné pri terapii čínskymi bylinnými tabletami dodržiavať. Kontroly sú zvyčajne po 1 - 3 mesiacoch, podľa stavu.

Odporúčané bylinné zmesi sú väčšinou vo forme tabliet. Tieto mimoriadne účinné, 100% prírodné, vysoko koncentrované bylinné zmesi sú vyrábané v európskych podmienkach a ich zloženie je upravené pre dnešnú dobu. Užívajú sa zvyčajne 4 tablety 3 x denne (viď Užívanie a dávkovanie čínskych bylinných tabliet), sú ľahko vstrebateľné a pohodlné na užívanie, dokonca i u menších pacientov.

Pri chronických ťažkostiach je liečba dlhodobejšia - trvá niekoľko mesiacov : Platí zväčša pravidlo - koľko rokov trvá choroba, toľko mesiacov by aj v optimálnom prípade mala trvať liečba. OBJEDNAŤ PRODUKTY

Test Dobrý jazyk je zadarmo a anonymný. 

Potvrdenie o prijatí Testu Dobrý jazyk vám bude ihneď odoslaný na vašu emailovú adresu. V opačnom prípade ste neuviedli správne emailovú adresu a odpoveď nemožno odoslať, preto dbajte prosím na presné vyplnenie vašej emailovej adresy. 

Výsledok Vám príde do siedmych dní, ak sa tak nestane, skontrolujte si Vašu schránku, občas sa stáva, že výsledok testu „spadne do spamu“.

Tak príjemné testovanie 😊

 * Ideálne je odfotiť si jazyk ráno či nalačno, pokiaľ možno bez blesku a s prirodzeným svetlom.
Podľa tradičnej čínskej medicíny sa rovnaká choroba či rovnaké príznaky môžu na jazyku prejavovať rôzne a naopak - rovnako vyzerajúci jazyk môže zodpovedať rôznym chorobám.
Preto treba v rubrike Hlavné ťažkosti uvádzať Vaše subjektívne ťažkosti a príznaky, nakoľko tie sú pre čínsku medicínu oveľa podstatnejšie ako diagnózy západnej medicíny. (Napr. pálenie záhy, pocit ťažoby po jedle či bolesti pod rebrami sú pre TCM oveľa cennejšie príznaky, než konštatovanie: chronická gastritída či zvýšený cholesterol a podobne.)
Takisto nezlučujte do jedného testu akútne a chronické ťažkosti, inak je výsledok zavádzajúci. Napr. akútny kašeľ s nádchou a s teplotou pri viróze a chronickú bolesť chrbta s chronickým pískaním v ušiach.

00421 911 802 215

Volajte na naše kontaktné číslo.

tcmobchod@tcmobchod.sk

Pošlite nám Vaše nápady alebo komentáre.

Po, Str: 9:00-15:00 Ut: 9:00-14:00 Štvr: 12:00-17:00

Naše otváracie hodiny.

Platby 3D Secure

Metódy platby

Payment Methods

Nasledujte nás